Tomáš Janeček
Švehlova 308/5
500 02 Hradec Králové
Objednejte se:

  Lovely

  Haircuts

  Products • New trends
  Change

  Coloring

  Experts • Innovations
  Perfect

  Hairstyles

  new york • since 2004
  Makeover
  new york • since 2004

  Love is in the hair

  You dream about sleek, healthy looking hair that looks picture perfect, ready to rock on any occasion? We will make your dreams come true.
  Image
  změťe svou image

  Oslňte své okolí

  Díky dokonalé proměně se budete cítít jako znovuzrozená.

  Make it

  Haircut
  prices

  Sorry, no menu items matched your criteria.

  [mkdf_product_list number_of_columns=“3″ space_between_items=“normal“ orderby=“date“ order=“ASC“ taxonomy_to_display=“category“ image_size=“woocommerce_thumbnail“ display_title=“yes“ product_info_skin=“light“ title_tag=““ title_transform=““ display_category=“yes“ display_excerpt=“no“ display_rating=“no“ display_button_price=“yes“ number_of_posts=“3″]

  Don’t Miss Out

  LET YOUR HAIR SHINE WITH SPECIAL OFFERS AND DEALS! SUBSCRIBE!

   They said
   Pan Janeček, to je originalita, kreativita, dokonalé zvládnutí profese a adrenalin. Proč adrenalin, protože nikdy nevíte, co vás čeká a s čím odejdete. Tomáš je umělec, takže nekouká na hodinky, na to se připravte! Ale je to jediné riziko, které podstupujete. Doposud při zadání jména pana Tomáše Janečka do vyhledávače, na vás vyběhl odkaz na známého plastického chirurga, příjde doba, kdy se pořadí vymění! Držím palce, Tomáši!
   Bc. Jana Bouzková ● Fyzioterapeut, Místostarosta města Hořice
   V Tomášově saloně vládne naprostá pohoda, vždy ze mě úplně spadnou starosti všedního dne. Kombinace kvalitních barev a cit pro jejich využití je zábavně nebezpečná.
   Ing. Jitka Straková, Ph.D. ● Výzkum a ochrana biodiverzity v ČR
   S kadeřnickými službami od Tomáše jsem naprosto spokojen a mohu jen doporučit. Oceňuji jeho časovou flexibilitu, profesionální ale zároveň přátelský přístup.
   Bc. Lukáš Baše ● Online & Digital marketing manager v privátní bance

   Contact info

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip commodo.

   6 West Broadway, New York, NY 10012, USA

   info@example.com

   212 308 3838