Tomáš Janeček
Švehlova 308/5
500 02 Hradec Králové
Objednejte se:

Lovely

Haircuts

Products • New trends
Change

Coloring

Experts • Innovations
Perfect

Hairstyles

new york • since 2004
Makeover
new york • since 2004

Love is in the hair

You dream about sleek, healthy looking hair that looks picture perfect, ready to rock on any occasion? We will make your dreams come true.
Image
změťe svou image

Oslňte své okolí

Díky dokonalé proměně se budete cítít jako znovuzrozená.

Make it

Haircut
prices

Sorry, no menu items matched your criteria.

[mkdf_product_list number_of_columns=“3″ space_between_items=“normal“ orderby=“date“ order=“ASC“ taxonomy_to_display=“category“ image_size=“woocommerce_thumbnail“ display_title=“yes“ product_info_skin=“light“ title_tag=““ title_transform=““ display_category=“yes“ display_excerpt=“no“ display_rating=“no“ display_button_price=“yes“ number_of_posts=“3″]

Don’t Miss Out

LET YOUR HAIR SHINE WITH SPECIAL OFFERS AND DEALS! SUBSCRIBE!

They said
Pan Janeček, to je originalita, kreativita, dokonalé zvládnutí profese a adrenalin. Proč adrenalin, protože nikdy nevíte, co vás čeká a s čím odejdete. Tomáš je umělec, takže nekouká na hodinky, na to se připravte! Ale je to jediné riziko, které podstupujete. Doposud při zadání jména pana Tomáše Janečka do vyhledávače, na vás vyběhl odkaz na známého plastického chirurga, příjde doba, kdy se pořadí vymění! Držím palce, Tomáši!
Bc. Jana Bouzková ● Fyzioterapeut, Místostarosta města Hořice
V Tomášově saloně vládne naprostá pohoda, vždy ze mě úplně spadnou starosti všedního dne. Kombinace kvalitních barev a cit pro jejich využití je zábavně nebezpečná.
Ing. Jitka Straková, Ph.D. ● Výzkum a ochrana biodiverzity v ČR
S kadeřnickými službami od Tomáše jsem naprosto spokojen a mohu jen doporučit. Oceňuji jeho časovou flexibilitu, profesionální ale zároveň přátelský přístup.
Bc. Lukáš Baše ● Online & Digital marketing manager v privátní bance

Contact info

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip commodo.

6 West Broadway, New York, NY 10012, USA

info@example.com

212 308 3838