Tomáš Janeček
Švehlova 308/5
500 02 Hradec Králové
Objednejte se:

Prosvětlení

  /    /  Prosvětlení

Obecné označení pro několik velice oblíbených módních barvících technik, kterými lze docílit méně či více prosvětlené vlasy každé z vás.
Tedy nejen intenzitu prosvětlení vašich vlasů, ale i stupeň zesvětlení lze libovolně za pomoci této služby, například i kombinovaně s barvou vytvořit. Technika je pokaždé tvořena na míru přímo vám, proto je nutné zohlednit odstín pleti i morfologii obličeje, pak je výsledkem prosvětlovací techniky mladistvý a svůdný vzhled, který přitom působí velice žensky, jemně a přirozeně.

Do služby prosvětlení stejně jako melír, balayage, ombré, softbalayage nebo také softombré řadíme techniku contouring tj. „hru světla a stínu“  – technika známá pro využití v oblasti líčení, zrovna tak ve vlasové tvorbě napomáha vyzdvihnutí předností nositelky a nabízí možnost zeliminování méně či více atraktivních rysů/tvarů klientce přirozeně daných.

Prolínáním a měkkostí technik lze i z palety odvážnějších odstínů docílit hravě přirozeného a nositelného barevného efektu. Ať už tón v tónu nebo hře většího kontrastu odstínů.